look4style

NEJVĚTŠÍ MÓDNÍ UDÁLOST ROKU PRAGUE FASHION MARKET BUDE HOSTIT UMĚLCE Z IZRAELE I JANU URIEL KRATOCHVÍLOVOU

Čtrnácté pokračování trhu s nezávislou módou, šperky a designem se nezadržitelně blíží. Haly 13 a 40 Holešovické tržnice opanuje od 27.-29. listopadu 2015. Na jednom místě se unikátně představí více než 200 designérů z celé České i Slovenské republiky, kteří nabídnou to nejlepší pro ženy, muže i děti. Prague Fashion Market bude přelomový nejen vyšším počtem prodejců ,ale také bohatým programem, který celou akci posunuje od obyčejného trhu na módní a kulturní událost roku.

Největšími hvězdami, které budou na trhu prezentovat svoji tvorbu bude izraelský umělec Avner Gal Nur, který přímo na místě vytvoří plátno s motivem, které ihned převedeme do sítotiskové podoby. Každý návštěvník si tak bude moci nově vzniklé dílo odnést na tričku domů. Návrháře pořádající značky Plazmalab se nám podařilo pozvat do Prahy i díky podpoře izraelské ambasády.

Prague Fashion Market svojí přítomností jako ambassadorka projektu podpoří také zpěvačka - fenomén, který nemá obdobu v Česku ani ve světě – Jana Uriel Kratochvílová. Představí svou tvorbu, zazpívá a promluví k návštěvníkům trhu nejen o módě.

Kromě hvězdných hostů je připravena také unikátní módní přehlídka, kterou pořádáme společně s nejlepšími českými módními blogerkami. Ty si vyberou produkty od jednotlivých značek, předvedou je a pak budou komentovat, proč si vybrali ten či onen produkt.

Prague Fashion Market chce nově také ukázat, že nezávislá móda je opravdu pro každého. Ve spolupráci s předními módními profesionály z Czech Fashion Council je připravena také módní přehlídka na které budou produkty předvádět přímo návštěvníci našich trhů. Castingu na modelky, který probíhá 16.listopadu od 15:00 do 19:00 v hale 40 v Holešovické tržnici se může zúčastnit každý. Nezáleží na pohlaví, váze ani výšce. Věkové minimum je 16 let.

V záplavě novinek a originálních hostů nebudou chybět oblíbené doplňky trhu jako jsou skvělí Dj´s, Divadlo pro děti, či kreativní workshopy. O občerstvení se postará Local Food Market – trh s těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími delikatesami.

VSTUP ZDARMA A BEZ BARIÉR, DOMÁCÍ MAZLÍČCI VÍTÁNI

Prague Fashion Market pořádají módní značky Lovemusic a Plazmalab, které oblíbenou prodejní akci posunují neustále dál k větší profesionalitě. Fashion Markety se tak stávají unikátní kulturní událostí, která si klade za cíl nejen podporu lokálních prodejců a nezávislé módy, ale otevírá nové možnosti náhledu na módu a vše kolem ní.

PRAGUE FASHION MARKET
Místo konání: Holešovická tržnice, Bubenské náměstí 306/13, Praha (haly 13 a 40)
Prodejní doba: PÁ: 12:00 – 20:00, SO: 10:00 – 20:00, NE: 10:00 – 17:00
FB: https://www.facebook.com/praguefashionmarket?fref=ts
Evenet: https://www.facebook.com/events/1753253331568838/
web: www.novetrhy.cz

nenechte si ujít