look4style

Kompletně šik s Complexity

Kamarádka si mi na kafi stěžovala: „To je pořád dokola. Když si vezmu náušnice, nemám k nim co na krk. Když si vezmu náramek, většinou se mi nehodí k náušnicím. Když už to nějak zkompletuju, druhý den mám chuť na něco jinýho a všechno začíná nanovo.„

Naštěstí tohle neustálé řešení je u konce. Lovemnusic totiž přichází s novou, sexy sadou ocelových šperků Complexity. Navrhla je Hanka naše designérka. V každé kolekci můžete kombinovat náušnice, buď visací nebo peckové, náramek a náhrdelník. Každý kousek si navíc můžete pořídit i zvlášť, takže dalšímu výbuchu fantazie se meze nekladou.

video
https://www.youtube.com/watch?v=vQMPtRnKZAg


Complexity Circlec

Kruhy, kroužky, kružnice. Nejjednodušší, ale také nejelegantnější tvar. Hanka totiž miluje geometrii a při tvorbě této kolekce kroužila a kroužila až vykroužila tyhle vysoce elegantní šperky. Hodí se pro každou ženu, která má ráda jednoduchost a eleganci.

Complexity Linear

S touhle kolekcí budete prostě sexy. Úžasný náramek Hanka vytvořila kombinací několika geometrických tvarů. Z těch vychází i náhrdelník a náušnice. Hodí se pro slečny i ženy, které chtějí být na každém večírku královnou parketu.

Complexity Origami

V tomhle případě Hanka neskládala papír, ale linky pěkně k sobě. Nemusíte milovat Japonsko, abyste si zamilovali tuhle originální sadu s origami motivy. Hodí se pro každou ženu, která miluje originalitu a styl.Complexity Reflexion

Skvělá kolekce pro ženy, které mají rády ve všem pořádek a řád. Elegantní geometrické linky a tvary s ostřejšími hranami. Nikdo neodolá.

Complexity Sakura

Pro všechny romantické duše. Sakura je japonský název pro strom třešně a její květy. Symbolizuje lásku a náklonnost. Hodí se pro všechny víly a romantičky.


Complexity Square

Jednoduché, gemoterické, no prostě dokonalé. Čtverce a čtverečky ve všech variantách. Oživí každý jednobarevný outfit. Hodí se pro ženy milující jednoduchost a eleganci.

Complexity

Původní ocelová sada, kterou před několika lety navrhla sama majitelka firmy Katka Pletichová. Jednoduché, jemné bublinkové. Hodí se pro každou příležitost a udělá radost každé ženě.
Všechny šperky vyrábíme sami v České republice.

Tak ať vám sluší, krásné šperky s duší.

 

 

 

 

Komentáře

nenechte si ujít